A so vas kot otroka starši kdaj pohvalili? Mene oče ni niti enkrat v življenju pohvalil! Mama me je, oče nikoli!
Pred kratkim smo sedeli za mizo oče, mama in jaz. Ne spomnim se točno, kaj je bila debata, ampak oče je v enem trenutku izjavil: “Tako lenega človeka, kot si ti, na tem svetu ga ni!” Takrat se nisem spomnil, da bi mu povedal, kako zelo lena je ena oseba, ki jo on zelo ceni in spoštuje. Jaz nisem 1 odstotek tako len, kot ta oseba, in ta oseba ni en odstotek tako delavna, kot sem jaz. Čakam pravo priložnost, da mu to povem enkrat. Šokiran bo!
Več o tem, da me oče ni nikoli pohvalil, izveste v spodnjem videoposnetku. Bil sem namreč gost v podcastu, ki ga vodi Urša Koser, in je bila tema tudi to. In še veliko drugih zanimivih tem je bilo. Kot vedno sem bil tudi tokrat popolnoma iskren. Verjetno celo malo preveč.